Cześć!

Robert Szewczyk - Skutecznie Efektywny

Nazywam się Robert Szewczyk. W przeszłości wielokrotnie zmieniałem hobby, nie wiedząc, co tak naprawdę chcę robić… Szukałem czegoś, w czym byłbym naprawdę dobry, czegoś, co mógłbym pokochać.

Jeszcze kilka dobrych lat temu, kiedy byłem na studiach, spędzałem dużo czasu na imprezowaniu – nie mając pojęcia, co przyniesie mi życie. Nie posiadałem żadnego planu na przyszłość i bałem się podejmowania trudnych decyzji.

Po wielu latach poszukiwań w końcu udało mi się odnaleźć swój życiowy cel i drogę, którą nieustannie i konsekwentnie podążam, ale o tym za chwilkę….

Dla Kogo Jest Ten Blog?

Mój blog jest skierowany głównie do osób, które chciałyby poprawić jakość swojego życia i chciałyby od niego czegoś więcej. 

Znajdziesz tu wiele ciekawych informacji, metod i narzędzi, które pomogą Ci w budowaniu pozytywnych nawyków, zwiększeniu Twojej produktywności, a także budowaniu silnej marki osobistej. 

Wszystko po to, abyś stał się jeszcze bardziej skuteczny i efektywny!

Przeczytasz tu wywiady z mega ciekawymi ludźmi, wypowiedzi ekspertów, czy znajdziesz inspirujące książki, które mogą odmienić Twoje życie – tak jak kiedyś odmieniły moje.

Czym Się Zajmuję?

Dzięki prowadzeniu (tego) bloga moje życie zmieniło się o 180 stopni… Poznałem bardzo dużo wartościowych i pomocnych osób, a z częścią nawiązałem różne, ciekawe współprace. 

Udało mi się zbudować dodatkowe źródło dochodu (copywriting), a mój poboczny projekt (blog) pozwolił mi się przebranżowić i zmienić pracę. 

W 7 miesięcy udało mi się rzucić pracę jako doradca klienta w jednym z Polskich banków, aby zająć się czymś, co kocham i co daje mi mnóstwo satysfakcji – marketingiem oraz copywritingiem. 

Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz, abym napisał coś dla Ciebie, zapraszam do kontaktu: robert@skutecznieefektywny.pl

Zapraszam też na stronę Kontakt.

Znajdziesz Mnie Tutaj: