Robert 03.12.2020 0

7 Najbardziej Inspirujących Twórców Online w Polsce

Początki potrafią być naprawdę trudne – niezależnie czy chodzi o nową pracę, hobby, czy każde inne zajęcie. Przeważnie przecież nikt na początku swojej drogi nie wie co i jak ma robić.

Początki potrafią być naprawdę trudne – niezależnie czy chodzi o nową pracę, hobby, czy każde inne zajęcie. Przeważnie przecież nikt na początku swojej drogi nie wie co i jak ma robić. Mamy jednak to szczęście, że posiadamy natychmiastowy dostęp do informacji, który umożliwia nam Internet. Dzięki paru kliknięciom możesz znaleźć wszystko to, co w danej chwili Cię interesuje.

Niestety dostęp do tak ogromnej ilości informacji niesie za sobą jeden zasadniczy problem. W Internecie możemy natknąć się na masę bezwartościowych rzeczy. Odnalezienie tych naprawdę inspirujących i wartościowych treści, może zająć sporo czasu i energii. Sam przez to przechodziłem.

Dziś w Internecie znajdziesz wiele wybitnych osób, które robią cudowne rzeczy i dzielą się swoją drogą.

Poniżej lista moich 7-miu ulubionych twórców, którzy nie dość, że robią duże i inspirujące rzeczy, to jeszcze dzielą się wiedzą, o tym, co działa, a co nie.

Każda z tych osób jest dla mnie równie wartościowa i od każdej z nich „zabrałem” coś dla siebie. Teraz zachęcam Cię do obserwowania każdego z niżej wymienionych twórców, bo możesz się od nich sporo nauczyć.

7 Inspirujących Twórców Online

Adrian Kołodziej od ponad 10 lat prowadzi własny biznes, pomógł już tysiącom firm z polski i ze świata stanąć na nogi. Jak sam to określa, jest uzależniony od marketingu i bez bzdur pokazuje jak z jego pomocą uzyskać przewagę konkurencyjną na rynku. W jego pracy, miejsce ani czas, nie są ograniczeniem.

Adrian posiada również swój kanał na YouTube, gdzie regularnie publikuje wartościowe treści i dzieli się swoimi przemyśleniami. Znajdziesz tam mnóstwo inspirujących materiałów wideo z zakresu rozwoju, marketingu, czy prowadzenia biznesu online. Jeśli chciałbyś zacząć lub prowadzisz biznes online, to na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Ulubiony Materiał – POMYSŁ NA BIZNES 2021

Marcin Iwuć jak nikt inny pokaże Ci jak pozbyć się długów i skutecznie zadbać o własne finanse. Marcin oprócz tego, że jest specjalistą w zarządzaniu finansami, jest również autorem i twórcą online. Warto śledzić jego kanał na YouTube oraz serie podcastów Finanse Bardzo Osobiste. Znajdziesz tam mnóstwo wiedzy i wskazówek, które pomogły już wielu Polakom i pomogą również Tobie, stać się niezależnym finansowo.

Marcin jeszcze kilkanaście lat temu sam miał problemy finansowe i postanowił się z nimi uporać. Chętnie mówi o błędach, które popełnił i lekcjach, które z nich wyciągnął. Nie przejmuj się, jeśli nie posiadasz wiedzy z zakresu ekonomii, czy finansów. Wszystko jest wytłumaczone w taki sposób, że każdy, nawet osoba, która na co dzień nie ma styczności z finansami, na pewno sobie poradzi i zrozumie.

Ulubiony Materiał – Fundusz Bezpieczeństwa

Marcin Osman jest przedsiębiorcą, autorem, wydawcą, a przede wszystkim genialnym nauczycielem! Bezpośredni i bezkonkurencyjny. Nauczysz się od niego jak natychmiastowo implementować zmiany i działać – w biznesie, jak i codziennym życiu.

Warto śledzić jego kanał na YouTube – Marcin Osman, gdzie za darmo dzieli się masą wartościowych treści. Dzięki niemu zrozumiałem, że nie potrzebuje specjalistycznej wiedzy, czy ogromnego kapitału, żeby zacząć działać. To on zainspirował mnie, do napisania mojego pierwszego wpisu.

Ulubiony materiał – Jak Pokonać Swój OPÓR

Marcin Ruman to programista, przedsiębiorca i założyciel Emersoftu – firmy technologicznej, która tworzy rzeczy oparte na technologii webowej. Ma na swoim koncie współprace z dużymi firmami, takimi jak np. Canon, czy LightSpeed VT. Swoją życiową postawą pokazuje, że nawet mając ciężką sytuację rodzinną, można osiągnąć sukces.

Marcin jest również współtwórcą jedynego takiego, życiowego podcastu dla gików – Życie Bez Gruchy. Znajdziesz w nim dużo inspirujących rozmów i wskazówek, które będziesz mógł zaimplementować do swojego życia. Dowiesz się także, kim jest tytułowa Grucha i co zrobić, aby się nią nie stać.

Ulubiony materiał – Marcin Ruman – Co to jest marka osobista?

Mirek Burnejko to osoba, której zawdzięczam założenie tego bloga. Mirek jest przedsiębiorcą i moją wielką inspiracją. W wieku 33 lat zdecydował się opuścić etat i założyć własną firmę IT. Obecnie posiada 5 firm, w tym Akademia.pl – znajdziesz tam wiele praktycznych kursów online dla przedsiębiorców i twórców online.

Warto śledzić jego profil na Instagramie, gdzie pokazuje, jak buduje swoje firmy. Dzieli się masą praktycznych narzędzi, które pomogą Ci w prowadzeniu biznesu online. Dodatkowo zachęcam Cię do sprawdzenia jego konta YouTube – MiroBurn. Ogrom praktycznej wiedzy, dotyczącej prowadzenia biznesu online, marketingu, ale również inspirujące rozmowy, czy chwile z życia Mirka.

Ulubiony materiał – Jak Zdobyć Władzę i Pieniądze

Rafał Mazur to osoba, która całkowicie odmieniła sposób mojego myślenia. Profesor szorstkiej rzeczywistości, który na swoim koncie ma liczne współprace z wybitnymi sportowcami, czy przedsiębiorcami. Pomaga najlepszym z najlepszych w zwalczaniu psychicznych ograniczeń, co przekłada się bezpośrednio na osiąganie większych rezultatów.

Rafał jest moją wielką inspiracją i twórcą rewelacyjnego bloga oraz podcastu Zen Jaskiniowca. W swoich materiałach często analizuje mentalność ludzi sukcesu. Całość okraszona jest pełnym konkretów i soczystych smaczków komentarzem. Jeżeli jeszcze nie słyszałeś o Zen Jaskiniowca, a chciałbyś zmienić swoje życie i nastawienie do niego, to nie czekaj!

Ulubiony materiał – DAVID GOGGINS czyli jak być niezniszczalnym dzięki sile umysłu

Robert Gryn to polski przedsiębiorca i założyciel drugiej najszybciej rozwijającej się firmy w Europie – Codewise. W 2017 roku pojawił się na liście 100 najbogatszych Polaków „Forbesa”. Robert jest również normalnym gościem, który cieszy się życiem.

Gryn posiada swój kanał w serwisie YouTube – #LECIMY, gdzie znajdziesz wiele inspirujących materiałów wideo. Najciekawsza jak dla mnie jest jednak seria wywiadów, a raczej luźnych rozmów z udziałem wyjątkowych gości. Co ciekawe, niektóre z tych osób, znajdują się również na niniejszej liście.

Ulubiony materiał – RZUCIŁ PRACĘ ZA 35 000 ZŁ/MIES. I ZROBIŁ APKĘ DLA ŻŁOBKÓW

Podsumowanie

Właśnie poznałeś 7 wspaniałych osobowości z genialnym podejściem do życia. Inspirują mnie każdego dnia i dużo się od nich uczę. Chciałbym jednak Cię o coś zapytać.

Kto znalazłby się na Twojej liście najbardziej inspirujących twórców online?

Robert Szewczyk image

Robert Szewczyk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

To też może Cię zainteresować

25

25 "Dziwnych" Nawyków, Które Pomagają Mi Być Turbo Produktywnym (i Zarabiać Więcej PLN)

W produktywności nie chodzi o to, ile zrobisz - ważne jest to, co robisz.

Robert 26.01.2022 3
Przejdź do artykułu
Czy Automatyzacja Jest Kluczem Do Wysokiej Efektywności? - Adam

Czy Automatyzacja Jest Kluczem Do Wysokiej Efektywności? - Adam "Overment" Gospodarczyk Odpowiada

Adam jest aktywnie zaangażowany w ponad 10 różnych projektów. I nadal ma czas na sen, a także dla rodziny i przyjaciół. Jak to możliwe? Dowiesz się tego z dalszej części niniejszego wywiadu.

Robert 15.03.2022 0
Przejdź do artykułu
Robert Szewczyk photo

Pobierz darmowego ebooka!

5 niezbędnych taktyk, dzięki którym pracując krócej, osiągniesz więcej

Pobieram